Eurasia Rail 2021’de Yeni Şehri Konya’da!


Dünyanın en büyük üç demiryolu fuarından biri olan Eurasia Rail 2021’de Konya’da bulunan TÜYAP Konya Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.Son dönemde demiryolu ve raylı sistem projeleri kapsamında Anadolu’nun önemli bir durağı haline gelen Konya, daha önce İstanbul, Ankara ve son olarak İzmir’de gerçekleşen Eurasia Rail’in yeni ev sahibi oldu.
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun düzenlenen basın toplantısında, “Demiryolları olarak yeni vizyonumuz ve misyonumuzla Konya’ya yatırım yapmaya ve yeni eserler kazandırmaya devam ediyoruz…Katılımcıların en büyük arzusu da ürünlerini demiryoluyla taşımak istemeleridir. Bu noktada Konya bizim için daha da önem arz etmektedir.” dedi.

TÜYAP Konya Fuar Merkezi’ne yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunan Kayacık Lojistik Merkezi sayesinde, demiryolu araçları trenle lojistik merkezine, buradan da karayoluyla fuar alanına getirilebilecek.

Türkiye ve Avrasya bölgesinin demiryolu endüstrilerinin bir numaralı buluşma noktası Eurasia Rail, 3-5 Mart 2021’de geri dönüyor. Siz de fuarda hemen yerinizi almak için bize ulaşın.
 
İLETİŞİM
Geri