Fuara katılmanız için 5 neden


Bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini İzmir’de bir araya getirecek. Sektörde başarılı olmak istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın.

Türkiye demiryolu sektöründe önemli bir yere sahip olan Eurasia Rail, geniş Avrasya bölgesine hizmet eden saygın bir B2B networking platformudur.
 
Her iki yılda bir gerçekleşen bu fuarda bulabileceğiniz birçok şey var. İşte Eurasia Rail’a katılmanız için beş neden:

Dünyanın En Büyük 3. Demiryolu Fuarı
 

Eurasia Rail is Turkey's no.1 rail & rolling stock event.

Dünyanın en büyük 3 demiryolu fuarından biri olan Eurasia Rail, sektör profesyonelleri için en verimli B2B platformunu sunuyor.
 
Fuar 2017 yılında 25 ülkeden 200 firmayı,11.949 profesyonel ziyaretçi ile buluşturdu. Bu türden bir erişim sadece Eurasia Rail’da mümkün.

Bölgenin en kapsamlı demiryolu ve hafif raylı sistemler fuarı
 

Eurasia Rail is the place to find rail technology from leading manufacturers.
Eurasia Rail, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası üretici ve tedarikçilerin ürünlerini, hizmetlerini ve teknolojilerini bir araya getiriyor.
 
Fuar 12 ürün kategorisine ayrılıyor. Küçük çaplı alt grup ve parçalar, sinyalizasyon çözümleri, yeni tren setleri ve çok daha fazlası fuarda sergilenecek ürün grupları arasında. Kısacası demiryolu sektörüne dair her şeyi bu fuarda bulabilirsiniz.

Eurasia Rail sayesinde sıklıkla karşılaştığınız kaynak bulma ve satın alma sorunlarının tamamını gidermeniz mümkün.

Küresel raylı sistemler sektörünün önde gelen isimleri Eurasia Rail’da buluşuyor

Major rail tech and rolling stock suppliers attend Eurasia Rail.
Eurasia Rail katılımcıları, Türkiye ve dünya demiryollarındaki en büyük isimlerden oluşuyor.

Siemens, Alstom, Yapıray, Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ve iştirakleri, Bozankaya, Knorr Bremse, Metro İstanbul, Metro İzmir, Caf, Kardemir ve Aselsan gibi firmalar fuara katılan sektör liderlerinden sadece bazıları.

Eurasia Rail, Almanya, Fransa, Çekya, Çin, İtalya ve Rusya gibi ülkelerden gelen sektörün öncü firmalarına ev sahipliği yapan, uluslararası nitelikte bir fuar.

Eurasia Rail katılımcılarının tam listesini görmek için tıklayın.
 

Eurasia Rail Etkinlik Programı ile sektördeki birikiminizi artırın
 

Eurasia Rail's Business Programme is perfect for learning more about railway operations in Turkey and beyond.
Gelişen teknoloji ve değişen tüketici davranışlarının etkisiyle geleceğe dair kararlar almak ve yatırım yapmak sektör profesyonelleri için gittikçe zorlaşıyor. Demiryolu ve hafif raylı sistemlerle ilgili tüm ana sektörleri tek bir çatı altında toplayan Eurasia Rail’da sektöre dair tüm merak edilenler kapsamlı bir konferans programıyla ele alınacak.

Üç gün boyunca gerçekleşecek etkinlik programında; konferanslar, yuvarlak masa buluşmaları ve atölyeler raylı sistemlerdeki teknolojik gelişmeleri, tedarik ve operasyonel konuları, odaklı bir içerik planıyla ele alınacak. Uzman görüşlerinin, örnek vaka çalışmalarının, mega projelerin ve sektördeki son gelişmeleri içeren etkinliklerin yer alacağı organizasyonda, raylı sistemler sektörünün üst düzey karar vericileri, departman direktörleri ve teknoloji uzmanları bir araya gelecek.

Eurasia Rail 2019 etkinlik programını incelemek için tıklayın.​

Türkiye'de Demiryolu Yatırımları Hızla Devam Ediyor

Tap into $45bn in spending at Eurasia Rail
Türkiye’de 2003 yılında uzun vadeli bir demiryolu yatırım programı başlatıldı. O zamandan beri yeni hızlı tren hatlarının yapımı, yeni demiryolu taşıtları ve altyapı gelişimleri için Türkiye’deki ulusal ağa toplam 25 milyar dolar harcama yapıldı. 2023 yılına kadar bu harcamanın 46 miyar dolara ulaşması bekleniyor.
 
Türkiye’de bulunan ve diğer demiryolu yetkililerinin önemli demiryolu altyapılarını ve lokomotif filolarını geliştirmek için büyük harcamalar yaptığı düşünüldüğünde bu dev pazara girmenin tam zamanı.

Eurasia Rail 2019’da bize katılın

Fuarın size sağlayacağı faydaları öğrendiğinize göre Eurasia Rail 2019 için ziyaretçi kaydı oluşturmanızın zamanı geldi.

Sizleri bekleyen birçok sürprizimiz olacak, Eurasia Rail’ı mutlaka takviminize alın!

10-12 Nisan tarihleri arasında sizleri İzmir’de görmek için sabırsızlanıyoruz.
Geri