Ayşe Kuyrukçu Dr.

Mentor, Eğitmen

AYŞE KUYRUKÇU 2005 yılında Atılım Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuş, 2017 yılında doktorasını aynı üniversitede aynı alanda tamamlamıştır. 2008-2018 yılları arasında akademisyen olarak görev yapmıştır. Atılım Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde öğretim elemanı olarak devam ederken 2016 yılında “Tifika.com” isimli şirketini 2 ortağı ile birlikte kurmuştur. 2019-2021 yılları arasında Rovenma firmasında İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmıştır. 2021 yılında Ankara Teknoloji Geliştirme Merkezi (Ankara Tekmer) CEO’su olarak görev yapmıştır. 2006 yılından beri Üniversite-Sanayi iş birliği kapsamında birçok projede eğitmen ve danışman olarak yer almıştır. Bu projeler girişimcilik, stratejik planlama ve proje yönetimi üzerine yoğunlaşmaktadır. KOBİ’ler için de devlet destekleri ve KOBİ danışmanlığı üzerine çalışmalar yapmıştır. KOSGEB’in Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için onayladığı eğitmenlerinden olup TÜBİTAK Girişimcilik eğitimleri de vermiştir. 2008 yılından beri tekno-girişimcilerle çalışmaktadır. Smart Mentor programını 2016 yılında tamamlayarak TÜBİTAK onaylı mentor olmuş, bu tarihten beri TÜBİTAK, GCIP, Ankara Kalkınma Ajansı, BIGG programları gibi birçok programda mentorluk ve eğitim ile girişimcilik ekosistemine destek vermeye devam etmektedir


Etkinlik Programi Sessions

#ŞİMDİNELEROLUYOR: ULAŞIMDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLER

Artırılmış gerçeklik, otonom robotlar, siber güvenlik, 3B baskı, simülasyon teknolojileri, BIM ve enerji verimlilik çözümleri ile sektöre damga vuran start-up’ları sektörle buluşturuyoruz! Söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısının konuşulacağı paneli kaçırmayın!

İş birliğiyle;

        

Cuma 26 Kasım 16:30 - 17:30 Room 1

Fuarı ajandama ekle 11/26/2021 16:30 11/26/2021 17:30 #ŞİMDİNELEROLUYOR: ULAŞIMDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLER Artırılmış gerçeklik, otonom robotlar, siber güvenlik, 3B baskı, simülasyon teknolojileri, BIM ve enerji verimlilik çözümleri ile sektöre damga vuran start-up’ları sektörle buluşturuyoruz! Söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısının konuşulacağı paneli kaçırmayın!

İş birliğiyle;

        
Konferans Durağı, 2. Salon