Ömer Çıtak

Strixeye Hacker

Uzun yıllarca İnternet Teknolojileri sektörünün farklı alanlarında çalışmış olan Ömer Çıtak, hali hazırda kurucusu olduğu StrixEye adlı siber güvenlik şirketinde yöneticilik yapmaktadır. İş hayatı boyunca yaptığı araştırmaların bir bölümünü önemli konferanslarda halka arz etmiştir. Yazmış olduğu "Ethical Hacking - Offensive & Defensive" kitabı Türkiye'nin en çok satan siber güvenlik kitabı olup yetenekli gençlerin kendini geliştirmesine mentörlük etmektedir. Aynı zamanda "Arka Kapı" adında Türkçe ve İngilizce yayın yapan siber güvenlik dergisinin kurucularındandır.
 


Etkinlik Programi Sessions

#ŞİMDİNELEROLUYOR: ULAŞIMDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLER

Artırılmış gerçeklik, otonom robotlar, siber güvenlik, 3B baskı, simülasyon teknolojileri, BIM ve enerji verimlilik çözümleri ile sektöre damga vuran start-up’ları sektörle buluşturuyoruz! Söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısının konuşulacağı paneli kaçırmayın!

İş birliğiyle;

        

Cuma 26 Kasım 16:30 - 17:30 Room 1

Fuarı ajandama ekle 11/26/2021 16:30 11/26/2021 17:30 #ŞİMDİNELEROLUYOR: ULAŞIMDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLER Artırılmış gerçeklik, otonom robotlar, siber güvenlik, 3B baskı, simülasyon teknolojileri, BIM ve enerji verimlilik çözümleri ile sektöre damga vuran start-up’ları sektörle buluşturuyoruz! Söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısının konuşulacağı paneli kaçırmayın!

İş birliğiyle;

        
Konferans Durağı, 2. Salon