Alıcılar Kimlerdir?

Eurasia Rail 2019 Alım Heyeti programı, ITE Turkey tarafından organize edilen; sektör oyuncularına yeni alım, iş, iş geliştirme ve ortaklık fırsatları sunmak için düzenlenen bir etkinliktir.

 
Bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Katar, Almanya, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, Hollanda, İspanya ve İtalya ülkelerinden yerli ve yabancı profesyonel alıcılar Eurasia Rail 2019 kapsamında ağırlanacak.
 
Eşleştirme sistemiyle düzenlenen B2B toplantılarının detayları için aşağıya bakınız;
  • Tüm B2B toplantıları Hosted Buyer alanında yapılacaktır.
  • B2B toplantıları 10 ve 11 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.
  • Toplantılar ilk gün 14:00 - 16:00 arası, ikinci gün 11:00 – 16:30 arasında yapılacaktır.
  • Her toplantı 15 dakika sürecektir.
  • Alım heyeti katılımcılarının her gün en az 10 B2B toplantısı düzenlemesi planlanmaktadır, fakat birçok alıcı bu rakamın çok daha üstüne ulaşmaktadır. Oturumların süresi 15 dakika olup, her oturumdan sonra 5 dakikalık bir ara süresi bulunmaktadır.
  • Alım heyeti katılımcıları için öğle arası 13:30 – 14:30 saatleri arasında olacaktır.

Eşleştirme (Matchmaking Sistemi)

Eurasia Rail 2019 kullanıcı eşleştirme aracı, Eurasia Rail 2019’a katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.
 
Katılımcıların networking hedefleri ne olursa olsun, platformun yapay zekâsı katılımcıların networking ihtiyaçlarını, uzmanlık alanlarını ve etkinliğe katılma sebeplerini temel alarak, etkinlik süresince sektördeki en ilgili & değerli kişilerle tanışmaları için özel öneriler sunar.
 
Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.
Kullanıcı eşleştirme sistemi tüm fuar katılımcılarının ve kayıt yaptırmış olan ziyaretçilerin kullanımına hazırdır.
 
Google Play ve AppStore'dan ITE Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.

ITE Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;