Etkinlikler Hakkında

Demiryolu ve raylı sistemler sektörünün geleceğine dair tüm konular Eurasia Rail’de konuşulacak!

Gelişen teknoloji ve değişen tüketici davranışlarının etkisiyle geleceğe dair kararlar almak ve yatırım yapmak sektör profesyonelleri için gittikçe zorlaşıyor. Demiryolu ve hafif raylı sistemlerle ilgili tüm ana sektörleri tek çatı altında toplayan bir platform olan Eurasia Rail’de sektöre dair tüm merak edilenler kapsamlı bir konferans programıyla ele alınacak.
 
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Devlet Demiryolları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB ve T.C Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen Eurasia Rail’de : konferans partnerliğini Railway Gazette Medya Grubu’nun bünyesinde yer alan, demiryolu ve metro ağı teknolojileri konularında uzman medya ve etkinlik şirketi SmartRail World üstleniyor.

Programda neler var?

Üç gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlik programında; konferanslar, yuvarlak masa buluşmaları ve atölyeler raylı sistemlerdeki teknolojik gelişmeleri, tedarik ve operasyonel konuları odaklı bir içerik planıyla ele alacak. Üç gün boyunca uzman görüşleri, örnek vaka çalışmaları ve sektördeki son gelişmeleri içeren etkinlikler, raylı sistemler sektörünün üst düzey karar vericilerini, departman direktörlerini ve teknoloji uzmanlarını bir araya getirecek.
 
Demiryolu firmaları, demiryolu teknolojileri, elektrifikasyon, sinyalizasyon, taahhüt ve güvenlik firmalarının yanı sıra inşaat ve inşaat malzemeleri, ağır sanayi ve nakliye firmaları gibi pek çok alandan profesyonel ziyaretçinin buluşma noktası olan Eurasia Rail konferans programında yol haritanızı oluşturmanız, rekabette öne çıkmanız, satışlarınızı artırmanız ve müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmanız için ele alınacak konular arasında:
  • Altyapı
  • Sinyalizasyon ve Telekom
  • Demiryolu taşıtları ve tren operasyonları
  • Siber güvenlik
  • Veri yönetimi
  • Yolcu deneyimi
  • Sektörel iş birlikleri kesişimindeki başlıklar mercek altına alınacak.

Konferans sahnesinde yukarıda yer alan konular, uzman isimler, fikir önderleri ve raylı sistem sektör liderleri tarafından irdelenirken sektörü yönlendiren insanlarla bir araya gelme ve birebir tanışma şansına sahip olacaksınız. 
 
Eurasia Rail Konferans programı sektördeki yeni ürünleri ve sistemleri detaylı şekilde inceleme fırsatı sunarken, ulusal ve uluslararası ulaşım projelerinin ve tasarım, data kullanımı, iş birliği yönetimi, karşılaşılan zorluklar ve alınan derslerini gündeme taşıyacak. 
 
Sektörün en önemli buluşma noktası olan Eurasia Rail’de ilham almak, birikiminizi artırmak ve de sektördeki lider karar vericileri, üst düzey ulusal ve uluslararası konuşmacıları, akademisyenleri, basın mensuplarını ve teknoloji alanından konuşmacıları dinlemek için Eurasia Rail’in size sunduğu muazzam etkinlik deneyiminin parçası olun!