Ulaşım

Eurasia Rail'a mı geliyorsunuz? İşte bilmeniz gereken bazı gerekli bilgiler

Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi; ülkemizin ihracat atağında çok önemli katkısı olan Anadolu endüstrisinin gücünün sergilendiği ticari fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Çağlar boyunca tarihi ticaret yollarının kesişim noktasında yer alan Konya şehri, çok yönlü endüstriyel ve kentsel gelişmişlik düzeyi, zengin kültürel mirası, ulaşım ve konaklama olanakları ile fuarcılık sektöründe önemli bir rolü üstlenmiştir.

66.000 m2 kapalı ve 20.000 m2 açık toplam 86.000 m2 fuar alanında, her zaman mükemmeli arayan Tüyap hizmet anlayışı ile uluslararası nitelikte imkanlar sunmaktadır.


Fuar, üç gün boyunca 10:00-17:30 saatleri arasında açık.

Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'ne Konya şehir merkezinden seyahat ediyorsanız, 12 km'lik yolculuk yaklaşık 20 dakika sürecektir.

Hava yoluyla ulaşım

Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi, Konya Havalimanı'nın yaklaşık 12 km kuzeyinde yer almakta olup havalimanından taksi veya toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir konumdadır.

Servisle ulaşım

Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'ne ücretsiz otobüs servis hizmeti sağlanacaktır. Servis saatleri fuara yakın bir tarihte duyrulacaktır

Otobüsle ulaşım

Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'ne havalimanından halk otobüslerini kullanarak yaklaşık 25 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.


 

Ziyaretinizi planlayın