Sektöre Damga Vuran Yenilikçi Teknolojileri ve Yeni Ürünleri Öğrenmek mi İstiyorsunuz? 

Güncel Trendler Peşinde Keşfe Çıkacağınız Bu Özel Fuar Turunu Kaçırmayın! 

RAIL MASTER CLASS NEDİR? 
Yapay zekadan yenilikçi ulaşım araçlarına kadar pek çok ezber bozan inovasyonu teknoloji meraklısı Ahmet Can ile keşfediyoruz.

Sektöre ürün ve teknolojileri ile damga vuran 9 farklı firmanın stantları ziyaret edilerek  tematik sohbetler ve yerinde ürün uygulamaları ile etkileşimli fuar deneyimi yaşanacak.

Önce fuar içinde Salon 2’deki konferans alanında M. Serdar Kuzuloğlu’nun katılımıyla “Teknoloji Gurusu ile Anahtar Konuşma” yı dinleyecek, sonra özelleşmiş Tur’un parçası olarak fuar koridorlarında bir yandan sohbet ederken bir yandan sektörün lider firmalarının projelerini yerinde deneyimleyecek, ardından da “Tekno Girişimler Buluşması” ile söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısını öğreneceğiz.

Derinlemesine bir fuar deneyimi yaşatacak olan RAIL MASTER CLASS konferansları ve özel turumuza katılım ön başvuru ile alınacak olup, etkinlik ücretsizdir.

Tek yapmanız gereken, fuar davetiyeniz ve tura katılma nedeninizin özetini bizlere ulaştırmanız. Programa seçilen ve gün boyu bizlerle birlikte olan herkese KATILIMCI SERTİFİKASI verilecektir. 
NE ZAMAN? 
Fuarın ikinci günü olan 26 Kasım Cuma günü Eurasia Rail Fuarı kapsamında Tüyap İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikte; sektör profesyonelleri, Teknoloji Yazarı ve TV Sunucusu Ahmet Can eşliğinde gün boyunca 9 farklı fuar katılımcılarının stantlarını ziyaret ederken, firmaların değişen teknoloji, global ihtiyaçlar ve ulaşım endüstrisinin dönüşümüne cevap olan ürün ve teknolojilerini irdeleyecek.

HANGİ FİRMALAR GEZİLECEK?
Yerli ve milli üretimde söz sahibi olan, global iş birlikleriyle dikkat çeken, yenilikçi ar-ge çalışmalarıyla sektöre öncü olan 9 farklı firmanın başarı hikayelerini dinleyecek ve yerinde uygulamalarla temsil ettikleri ürün ve servis alanlarını deneyimleyeceğiz.

Gezilecek ürün grupları:
  • Hizmet Sağlayıcılar
  • Araç Üreticileri
  • Ekipman Üreticileri
  • Servis Sağlayıcılar
  • İşletmeciler

RAIL MASTER CLASS’A KİMLER KATILABİLİR?
Katılımcıların sertifika alacakları etkinlik, Eurasia Rail Fuarı kapsamında “demiryolu”, “hafif raylı sistemler”, “altyapı” ve “lojistik” sektörlerinde faaliyet gösteren sektör profesyonellerine yönelik özel bir gezi niteliği taşıyor.
Üreticiler, satın almacılar, danışmanlar, pazarlamacılar, ar-ge uzmanları, IT uzmanları, makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, ulaşım mühendisleri, akademisyenler, öğrenciler… 

Hepinizden tura başvuru maillerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

NASIL KATILABİLİRSİNİZ?
  • Ücretsiz Online Fuar Davetiyenizi şimdi alın!
  • Ziyaretçi kartınızın dijital kopyasını bilgisayarınıza ya da telefonunuza kaydedin.
  • Kendinizi, mesleğinizi ve ilgi alanlarınızı tanıttığınız özgeçmiş yazınızı hazır edin.
  • Rail Master Class’a neden katılmak istediğinizi kısaca belirtin. (Motivasyonunuz, beklentileriniz, sonundaki kazanım hedefleriniz vb.)

Şimdi tümünü RAIL MASTER CLASS BAŞVURU başlığı ile [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz. 

Tur 20 kişi ile sınırlıdır. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Tura katılanlara fuar alanına geliş ve buluşma noktasına dair detaylar ayrıca e-postalarına iletilecektir. 

Katılanlara sertifika verilecektir.  
RAIL MASTER CLASS PROGRAMI 

10:30-11:00 Buluşma & Tanışma
11:00-12:00 Teknoloji Gurusu ile Anahtar Konuşma

Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan ve dikkat çeken M. Serdar Kuzuloğlu’nun ilham verici konuşmasının odağında endüstri 4.0 ile şekillenen ulaşım araçları, yapay zeka ve siber güvenlik ile dönüşen sektör ve akıllı şehirler olacak.
M. Serdar Kuzuloğlu – Teknoloji Yazarı, Trend Avcısı, Gazeteci

12:00-16:30 Rail Master Class Özel Fuar Turu 
Ulaşımda yeni nesil teknolojilerin peşine düşüyoruz. Yapay zekadan yenilikçi ulaşım araçlarına kadar pek çok ezber bozan inovasyonu teknoloji meraklısı Ahmet Can ile keşfediyoruz.
Sektöre ürün ve teknolojileri ile damga vuran firmalardan bir seçki stantlarında ziyaret edilerek  tematik sohbetler ve yerinde ürün uygulamaları ile etkileşimli fuar deneyimi yaşanacak.
Ahmet Can – Teknoloji Yazarı ve TV Sunucusu 

16:30-17:30 #şimdineleroluyor: Ulaşımda Yeni Nesil Teknolojiler
Artırılmış gerçeklik, otonom robotlar, siber güvenlik, 3B baskı, simülasyon teknolojileri, BIM ve enerji verimlilik çözümleri ile sektöre damga vuran start-up’ları sektörle buluşturuyoruz! Söz konusu teknolojilerin geleceğe olan katkısının konuşulacağı paneli kaçırmayın!

*** Eurasia Rail, programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.